Jak wybrać zakład pogrzebowy?

Utrata bliskiej osoby jest bardzo bolesnym doświadczeniem, które spotyka każdego człowieka. To nieodłączny element życia. Pogrążona w żałobie rodzina musi poradzić sobie zarówno z silnymi emocjami, jak i obowiązkami związanymi z organizacją pogrzebu i dopełnieniem formalności. W przygotowaniu ceremonii pogrzebowej pomoże korzystający z wieloletniego doświadczenia zakład pogrzebowy Kraków.

TRANSPORT

Zakład pogrzebowy Kraków oferuje przewóz zmarłych do miejsca spoczynku nowoczesnymi samochodami spełniającymi wszelkie wymagania oraz zapewniającymi poszanowanie ciała bliskiej osoby. Karawany mają estetyczny i elegancki wygląd.

FORMALNOŚCI

Usługi pogrzebowe mają charakter kompleksowy. Zakład pogrzebowy zapewnia pomoc w dopełnieniu formalności związanych z przygotowaniem pogrzebu poprzez reprezentację rodziny w Urzędach, kościołach czy z zarządcami cmentarzy. Pomaga dokonać bezgotówkowego rozliczenia zasiłku pogrzebowego. Na każdym etapie pracownicy służą radą i pomagają w podjęciu decyzji.

CEREMONIA

Organizując pogrzeby, zakład pogrzebowy Kraków przygotuje zarówno ceremonię tradycyjną – gdy ciało bliskiej osoby składamy do trumny, jak i pomoże w przeprowadzeniu kremacji. Pracownicy pomogą w wyborze odpowiedniej trumny lub urny. Usługi pogrzebowe obejmują przygotowanie wieńców i wiązanek. Szeroki wybór kwiatów zapewnia stworzenie pięknej i oryginalnej kompozycji kwiatowej. Poza tym zakład pogrzebowy zajmuje się tworzeniem oraz umieszczaniem nekrologów, w tym w prasie. Zapewnia także oprawę muzyczną zgodnie z życzeniami rodziny. Możliwe jest zorganizowanie występu orkiestry czy innego muzyka na żywo.

Listę sprawdzonych zakładów pogrzebowych z Krakowa można znaleźć na https://funer.com.pl/szukaj,Kraków,20,1,1.html.

Pogrzeby są organizowane z najwyższą starannością z poszanowaniem godności osoby zmarłej oraz żałoby jej bliskich. Profesjonalne przygotowanie pracowników oraz ich pełna zrozumienia postawa sprawią, że rodzina i przyjaciele zmarłej osoby będą mogli w spokoju towarzyszyć jej w ostatniej drodze.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments