Nagrobki na zamówienie

Pogrzeb to dla każdej rodziny zmarłej osoby naprawdę niebywale trudne chwile. Tym samym warto zadbać o to, aby kwestiami związanymi z pogrzebem zajęło się takie Centrum Pogrzebowe, o którego usługi nie będziemy musieli się martwić. Jak znaleźć takie przedsiębiorstwo pogrzebowe? Przede wszystkim, korzystając z poleceń innych ludzi – osób, które już korzystały z usług danego Centrum Pogrzebowego.

Zwróć się po pomoc do Centrum Pogrzebowego Jan Ząbek!

Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek świadczy nie tylko naprawdę kompleksowe usługi pogrzebowe, ale również zatroszczy się o miejsce pochówku zmarłego. Co więcej właśnie w tym Centrum Pogrzebowym można skorzystać z bardzo bogatej oferty z zakresu usług kamieniarskich. Zatrudniani przez Centrum mistrzowie kamieniarstwa wykonują nagrobki z różnego rodzaju kamieni, wykorzystując zawsze do tego celu, jak najlepsze jakościowo surowce, które pochodzą tylko i wyłącznie od sprawdzonych dostawców.

Projekt nagrobka krok po kroku

Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek daje Ci szansę zaprojektowania dla Bliskiej, zmarłej Ci osoby niepowtarzalnego nagrobka, który zostanie kolejno przez nich wykonany. Przy czym na każdym etapie tworzenia nagrobka można skorzystać z porady specjalistów w tej dziedzinie. Zapewniamy Ci doradztwo, zarówno w zakresie dobrania formy, materiału, jak też pielęgnacji, zaprojektowanego przez nas pomnika. Posiadamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów kamieniarskich, wykonanych w naszym zakładzie. Dodatkowo zajmujemy się również liternictwem na nagrobkach.

Od projektu do realizacji

Zakłady pogrzebowe Jan Ząbek oferują swoje usługi kamieniarskie już od etapu projektu – aż do montażu nagrobka. Posiadamy bazę gotowych wzorów nagrobków, ale również dajemy możliwość zaprojektowania ich samemu od podstaw. Posiadamy szeroki zasób wzornictwa, który cechuje szczególnie elegancja i unikalność. Można u nas wykonać, zarówno klasyczne formy nagrobków, jak również te, które będą znacznie bardziej niestandardowe.

Usługi kamieniarskie w Tarnobrzegu i Sandomierzu

Jak już wcześniej wspomniano w trakcie wykonywania nagrobków – od początku do końca – staramy się spełnić wszelkie oczekiwania naszych klientów. Tym samym w tworzeniu nagrobków najistotniejsze są dla nas właśnie ich wymagania.

Pożegnaj bliską Ci osobę z należytym jej szacunkiem… Zapraszamy na naszą stronę internetową https://kamieniarstwo.centrumpogrzebowe24.pl/ do szerszego zapoznania się z całą naszą kompleksową ofertą różnego rodzaju usług, związanych z pogrzebem.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments