Jak sprawnie zorganizować pogrzeb w Gdańsku?

Pogrzeby Gdańsk

Wiele osób nie wie, jak wyglądają kwestie organizacji pogrzebu w Gdańsku. Aby pogrzeb mógł zostać przeprowadzony z szacunkiem i godnością, wymagana jest odpowiednia znajomość branży pogrzebowej. W związku z tym warto skorzystać z usług doświadczonych pracowników zakładu pogrzebowego Lilia w Gdańsku. Dzięki ich zaangażowaniu każdy klient może liczyć na pomoc w formalnościach, indywidualne podejście oraz wsparcie. Tym samym każda ceremonia pogrzebowa przeprowadzona jest zgodnie z oczekiwaniami najbliższej rodziny Zmarłego. 

Całodobowa eksportacja zwłok do chłodni

Zakład pogrzebowy Lilia Gdańsk świadczy usługi pogrzebowe z zakresu całodobowego przewozu zwłok do chłodni. Jeśli śmierć nastąpiła w szpitalu, rodzina nie musi kontaktować się w tym celu z zakładem pogrzebowym. Jednak jeśli do śmierci doszło w domu, to po wystawieniu kart zgonu przez lekarza, rodzina musi wezwać zakład pogrzebowy.  Transport zwłok nie kończy się na przewiezieniu ciała do chłodni. Bardzo ważne jest również odprowadzenie Zmarłego na cmentarz. Pracownicy zakładu pogrzebowego Lilia zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest to czynność. Aby ceremonia miała podniosły charakter, zakład pogrzebowy Lilia w Gdańsku dysponuje wyłącznie najnowocześniejszymi i eleganckimi karawanami. 

Pogrzeb urnowy

Zakład pogrzebowy oferuje pogrzeby tradycyjne oraz kremacyjne. Pomaga rodzinom w wyborze akcesoriów funeralnych (trumna kremacyjna oraz urna). Kremacja staje się coraz popularniejsza w wyniku malejących miejsc na groby ziemne, jej dodatkowym atutem jest również kwestia finansowa. Łączny koszt pogrzebu kremacyjnego jest dużo tańszy niż tradycyjny pochówek. Dzięki kremacji w jednym grobie może spoczywać kilku zmarłych. To kolejna duża zaleta finansowa, gdyż wykupienie miejsca na cmentarzu jest dużym obciążeniem finansowym. 

Usługi pogrzebowe

Pracownicy zakładu pogrzebowego Lilia dbają o każdy element pogrzebu. W tym również o oprawę muzyczną oraz florystyczną. Na życzenie klientów, w dniu pogrzebu może zostać odtworzona ulubiona piosenka Zmarłego lub taka, która najlepiej wyraża emocje żałobników. Wieńce pogrzebowe zawsze wykonane są ze świeżych kwiatów, które prezentują się adekwatnie, a pogrzeb zyskuje jeszcze bardziej podniosły charakter. 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments