Zakład pogrzebowy w Warszawie

Cerber Warszawa

Pomimo faktu, że w stolicy na każdej z dzielnic znajdziemy od kilku do nawet kilkudziesięciu zakładów pogrzebowych zdarza się, że rodziny nie tylko nie wiedzą kogo wybrać ale i uważają, że „nie ma co wybrać”. Wynika to z faktu, że firmy położone najbliżej rozpoznawalnych miejsc jakimi są np. cmentarze czy szpitale mają tak wysokie opłaty, że nie stać ich na inwestycje. Kluczowe też jest podejście niektórych właścicieli zakładów pogrzebowych, którzy uważają, że nie warto inwestować w jakość swojej firmy, karawany, i sprzęt. Takie podejście skutkuje tym, że zakładów pogrzebowych w Warszawie rywalizujących ceną usługi jest sporo, natomiast tych, które na prawdę dbają o rodziny oferując prawdziwie godny pochówek jest mało. Całe szczęście w Warszawie znajdziemy takie firmy, a jako przykład prezentujemy stronę internetową jednej z nich. Jest to zakład pogrzebowy Cerber prowadzony przez Panią Ewę Surmacz.

Zakład pogrzebowy od Woli przez Ochotę po Ursynów

Firma pogrzebowa ma w swoim „portfolio” wiele wykonanych pogrzebów na wszystkich dzielnicach min. na Warszawskiej Woli, Ochocie, Mokotowie czy na Ursynowie. Wynika to z dbałości o jakość obsługi i sprzęt jakim dysponuje. Pod całodobowymi numerami telefonów 798 012 678 oraz 503 029 716 czeka na nas kulturalny i doświadczony specjalista z „sercem na dłoni”. Rodziny pragnące godnego pogrzebu mają do dyspozycji najnowocześniejszą flotę karawanów w kraju z nowymi Mercedesami i Jaguarami zabudowanymi w legendarnym włoskim przedsiębiorstwie Pilato. Flotę uzupełniają nowe karawany zarówno Vito jak i limuzyny w kolorze białym podkreślające godność i szacunek do osoby zmarłej. Ten warszawski zakład pogrzebowy używa podczas ceremonii windy, nawet kilku namiotów pogrzebowych w tym namiotów z gustownym podświetleniem LED. Cerber posiada bogate doświadczenie w organizacji pogrzebów osób znanych, na które przychodzą setki a czasem tysiące osób. Pomimo tych wszystkich inwestycji udowadnia każdego dnia, obsługując pogrzeby we wszystkich dzielnicach Warszawy, że jej oferta skierowana jest do każdego Warszawiaka a ceny nie różnią się od większości legalnie i uczciwie działających zakładów pogrzebowych na Warszawskim rynku.

Usługi Pogrzebowe Warszawa: Wola, Mokotów, Ochota, Ursynów

Rywalizacja poprzez rozwój i inwestycję w firmę dała duży rozgłos zakładowi pogrzebowemu Cerber z Warszawskiej Woli. Obrana strategia i profesjonalne podejście względem rodzin pozwala firmie mieszczącej się przy ulicy Górczewskiej 14 na Woli, odnosić nieprzerwanie sukcesy i otwierać nowe biura w innych mazowieckich miejscowościach. O wyborze firmy powinien decydować klient, jeśli tak to rodziny muszą być wybitnie zadowolone z pracy jaką wykonuje dla nich ten zakład usług pogrzebowych. Ze względu na fakt, że rok 2019 dobiega końca, życzymy z całego serca dalszych sukcesów w nadchodzącym roku.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
2 lat temu

Tyle zakładów pogrzebowych aż nie chce się wierzyć, że wszystkie maja prace.